Faksa má první hattrick v NHL! Dva góly dal během OSMI sekund

Útočník Dallasu Radek Faksa si zcela podmanil druhou třetinu zápasu na ledě Vegas a hattrickem rozhodl o vítězství Stars 3:0.

Poprvé český hokejista skóroval v čase 32:55, další dvě trefy vměstnal do rozmezí pouhých 8 sekund v závěrečné minutě periody!

„Bang, bang, bang!“ křičel nadšeně komentátor a na ledě přistálo i několik čepic:

Rodák z Opavy je po Radimu Vrbatovi druhým českým hokejistou, který dal v letošní sezoně NHL hattrick.

„Jsem šťastný, že jsem dal tři góly, byly důležité. Prožívám to, ale ze všeho nejvíce mě těší, že jsme vyhráli. Potřebovali jsme to,“ řekl po utkání Faksa novinářům.