Vydra je nejúspěšnějším střelcem Championship! Hattrick pečetil kuriózním gólem

Matěj Vydra svým premiérovým hattrickem v anglické ligové soutěži zařídil vítězství Derby County na hřišti Middlesbrough v poměru 3:0.

První zásah si připsal v úvodu razantní střelou levačkou:

Další trefu přidal z penalty a výsledek zápasu pečetil po chybě gólmana kuriózním gólem v 63. minutě:

Následně byl trenérem vystřídán, aby si mohl vychutnat ovace nadšených fanoušků hostujícího celku.

Sestřih zápasu:

„Jsem moc šťastný za svůj druhý hattrick v kariéře a rovněž za důležité vítězství. Skvělý týmový výkon a poděkování našim fanouškům. Úžasná podpora!“

Gól každých 79 minut

Vydra v letošní sezoně Championship nasázel už 11 branek a s průměrem 79 minut na gól je nejúspěšnějším střelcem celé soutěže.

Pouze Leon Clarke ze Sheffieldu United má na kontě 12 zásahů, ale potřeboval na ně podstatně více minut strávených na hřišti.

Derby County se díky výkonům Vydry drží na hranici účasti v play-off. Zahraje si Vydra a spol. o vytoužený postup do Premier League?

Messi konečně prodloužil smlouvu! Do kdy mají fanoušci Barcelony klid?

Podaný se trefil ze standardky a perlil: Takhle se zastával se brankáře Agajeva