Trapas proti mistrům Evropy! TENHLE gól bude brankáře USA budit ze sna

Reprezentační tým USA letos zažil kvalifikační fiasko, když se i díky nešťastnému vlastenci nedokázal probojovat na fotbalové mistrovství světa, na němž se nepředstaví poprvé od roku 1986.

Smůly z kvalifikace se ale americký výběr očividně ještě nezbavil. V přátelském utkání proti Portugalsku sice Američané vybojovali cennou remízu 1:1, bizarní inkasovaná branka z první půle je ale dost možná připravila i o lepší výsledek.

Tým USA vedl díky trefě 19letého talentu Schalke Westona McKennieho 1:0, jenže už za 10 minut srovnal domácí Vitorino Antunes.

A dvaadvacetiletý gólman Ethan Horvath hájící barvy belgického Club Brugge neměl při gólové situaci čisté svědomí.

Antunes vyslal z úhlu střílený centr, který se stočil k Horvathovi. Ten mohl míč lehce lapit, jenže namísto toho si nechal míč hloupě proplout mezi nohama!