Debakl i první gól mladíka Buchy! Jak Slavia pokazila Rumunům oslavy?

[blog_program_info id=“18857227″]

Utkání předcházel velký slavnostní ceremoniál, na hřišti ale zářil pouze jeden tým.

Slavia k radosti fanoušků nastoupila se dvěma útočníky a jeden z nich otevřel skóre utkání ve 35. minutě. Obránce Michal Frydrych poslal krásný dlouhý míč na nabíhajícího Milana Škodu a ten se trefil na zadní tyč.

Čtyři minuty před koncem poločasu se Škoda prosadil podruhé. Kanonýr Slavie se uvolnil na hranici velkého vápna a přesnou střelou zvýšil na 2:0 pro hosty.

Diváci na vyprodaném stadionu v Craiově neměli příliš důvodů k radosti ani po změně stran. V 67. minutě totiž přidal další gól do sítě domácích devatenáctiletý mladík Pavel Bucha, který svůj kvalitní výkon pečetil premiérovou trefou za slávistické áčko.

Úřadující český mistr třetí tým tabulky rumunské ligy nešetřil ani v závěru, počtvrté totiž rozvlnil síť Mick van Buren.

Slavia tak pokazila domácím slavnostní zápas k příležitosti otevření nového stadionu a zvítězila vysoko 4:0.