Japonec Honda nadchl celé Mexiko: Sólo ve stylu Maradony!

Mnozí mají Keisuke Hondu v paměti jako skvělého křídelníka, který si v Evropě naposledy zahrál za AC Milán, kde odehrál 81 ligových duelů a vstřelil devět branek. Z italského města módy se ale Japonec přestěhoval do mexického klubu Pachuca. A tento přestup nebyl ledajaký.

Sám prezident Jesus Martinez uvedl, že jde o největší transfer v historii klubu, ale nezveřejnil žádné detaily ani délku kontraktu. Obrovskou důvěru vedení se jednatřicetiletý Honda snaží splácet ze všech sil. V posledních čtyřech duelech se trefil čtyřikrát a zejména jeho poslední kousek byl výstavní.

Úžasné sólo ve stylu Maradony

Čtvrtfinále Mexického poháru proti sobě svedlo týmy Pachuca a Tijuana a byl to domácí celek, který si připsal jasné vítězství 4:0. Kromě vysoké výhry nadchla příznivce také individuální akce Hondy, který 3 minuty před koncem první půle ukázal, že na to i v jednatřiceti letech stále má:

Devadesátinásobný japonský reprezentant vzal míč na půli hřiště a přes houšť těl se ocitl až před brankářem Manuelem Lajudem, který ale byl na skvělé provedení krátký.

Honda totiž celé sólo zakončil nechytatelným lobem a i díky němu se jeho tým porve o finále poháru s Atlante.

Tři na nikoho a nic z toho! Fotbalistky v Lize mistryň se zalekly gólu proti Barceloně

Ostuda hvězdy Manchesteru! Jak ji v zápase proti Chelsea přesprintoval o 15 let starší rozhodčí?

Přepískl to Schick? Za otevřený rozhovor mu hrozí pokuta! Jak to žehlil na síti?