Přepískl to Schick? Za otevřený rozhovor mu hrozí pokuta! Jak to žehlil na síti?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=17685 AND vote > 0 AND vote <= 5

Obsáhlý rozhovor Patrika Schicka pro magazín Reportér vyvolal na začátku října ve fotbalových kruzích pozdvižení.

Talentovaný reprezentant a od léta druhý nejdražší český fotbalista po Pavlu Nedvědovi, v něm třeba prozradil, jaký „kartáč“ dostával ve Spartě od Martina Haška a Jaroslava Hřebíka.

Se starším dorostem Sparty jsme hráli zápas v Jablonci, výsledek tři nula, já dal dva góly, jeden krásně do šibenice, takže spokojenost a všichni vysmátí. Za dvě hodiny jsme přijeli do našeho centra na Strahově a tam si mě do kanceláře zavolali sportovní ředitel Jaroslav Hřebík a trenér Martin Hašek….

…Měli už připravené video z Jablonce a sestříhané moje akce. Začali s tím, že nebojuju, nevracím se do obrany, nepracuju pro tým. Že prý mám pověsit kopačky na hřebík, protože moje kariéra nesměřuje k profíkům, ale do kytek, a že vlastně vůbec nechápou, proč ve mně lidi vidí takovej talent…

z rozhovoru pro magazín Reportér

Schick mimo jiné prozradil i to jak se s letenským klubem při odchodu do Itálie nerozešel zrovna v nejlepším. Po návratu z Bohemky mu totiž měli na Letné nabídnout při jednání o nové smlouvě jen plat 60 tisíc korun.

Patrik Schick (AS Řím). Foto: Getty Images

Otázka zněla, jestli se mám za šedesát tisíc měsíčně prát o místo na hřišti s Davidem Lafatou, který bude dávat góly do pětačtyřiceti, nebo se prát za milion v Itálii, kde mám zhruba stejnou šanci. Mně nejde primárně o peníze, jen jsem v duchu porovnával dvě možnosti a bylo mi až úzko z toho, co Sparta nabízí. Říkal jsem si, že to od ní je buď nepochopení situace, nebo pokus o urážku; byl jsem naštvanej. A mrzí mě to vlastně pořád.

Římský klub ale naštval až samotný závěr článku, kde Schick opět promluvil o penězích, které si vydělá. „Beru je jako motivaci a doufám, že se za pár let posunu někam ještě výš, kde budu logicky ještě líp placený – mně tyhle motivace vždycky hodně pomáhaly k výkonu.“

Následně ještě dodal, že už není moc možností, jak se posunovat výš a zmínil tři kluby Barcelonu, Real Madrid a Manchester United.

Právě náznak, že Řím nepatří tak docela do společnosti těchto gigantů, udělal Schickovi zle u klubových šéfů. Pohovor už s ním měl sportovní ředitel Monchi a český útočník nejspíš půjde na kobereček i k trenérovi Eusebiu Di Francescovi.

Schick už se dal na žehlení a na sociální síť umístil příspěvek, kde všechno uvádí na pravou míru.

„Jsem hrdý a šťastný za to že tu můžu být. Nikdy jsem na odchod nepomyslel. Momentálně dělám všechno pro návrat na hřiště a v hlavě mám jedinou věc: To nejlepší pro Řím. Forza Roma!“

https://www.instagram.com/p/BbNM5b6Dhic/?taken-by=p_schicky

Schick zatím od svého letního přestupu ze Sampdorie Janov za 40 milionů eur stihl za Římany odehrát jen 16 minut v zápase s Hellasem Verona. Nyní je znovu na marodce kvůli svalovému zranění a reálný je jeho návrat na konci listopadu.

Přečtěte si také:

Který klub má nejdražší kádr na světě? Ani Barca, ani Real, ani PSG! Vítěz vás překvapí

Sebevědomí, nebo arogance? Jakou šílenou sázku uzavřel Ronaldo se spoluhráči?

Akrobat z Maďarska! Podívejte se na nejoriginálnější nástup na hřiště všech dob!

Foto: gettyimages.com (fik)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru