Šuralova paráda z trestňáku! Jak krásně Sparta vyrovnala ve Zlíně?

Letenští letos neprožívají ideální sezonu a znovu to potvrdili na začátku utkání se Zlínem, kdy propadli v defenzivě a už v 15. minutě poslal domácí do vedení Ubong Ekpai.

Ševci, kteří ve čtvrtek podlehli v Evropské lize Kodani 0:3, se ale z vedení dlouho neradovali.

O pár minut později vybojoval Josef Šural přímý kop ve velmi nadějné vzdálenosti – a sám také nabídnutou šanci proměnil. Jako správný kapitán krásnou střelou přes zeď vyrovnal.

Šural měl na ruce kapitánskou pásku i proto, že do Zlína nepřijel ani Tomáš Rosický, ani David Lafata. První kvůli svalovému zranění, druhý kvůli nemoci. Vedle nich chyběl z obvyklé základní sestavy třeba ještě Ondřej Zahustel. Šural tak byl jedním z pouhých tří Čechů, zbytek tvoří zahraniční hráči.

Celé utkání můžete sledovat v O2 TV!

[blog_program_info id=“18543296″]

Nenechte si ujít šlágr HET ligy Plzeň – Slavia na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

[blog_program_info id=“18543668″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Rozjetá Plzeň přivítá v bitvě podzimu Slavii! Jak můžete šlágr sledovat i vy?

Akrobatická nádhera z Francie! Jak dokonalou trefou obral brazilský šikula favorita o výhru?

To byste od něj nečekali! Sergio Ramos předvedl, jak trénuje trestňáky!