Penalta! Ve šlágru ji chtěli Plzeň i Slavia! Pískli byste zájezd Limberského do van Burena?

Šlágr fotbalové ligy vyhrála Plzeň nad Slavií 1:0 a má titul na dosah. Krásnou střelou rozhodl Daniel Kolář 11 minut před koncem.

[blog_poll_start][poll id=“781″][blog_poll_end]

Už předtím v prvním poločase ale chtěly oba týmy po rozhodčím Radku Příhodovi penaltu.

Na plzeňské straně se o ni hlásil hned v 5. minutě Michael Krmenčík. K zemi šel po souboji s Jakubem Jugasem na hranici vápna.

A hosté ve studiu Karel KrejčíJanem Rajnochem se shodli, že tak jako tak by případný faul skončil trestným kopem, protože k němu došlo před pokutovým územím. „Bylo to tělo na tělo a Krmenčík to, myslím, jak je jeho zvykem, trochu přihrál,“ prohlásil Rajnoch.

Jaký názor máte vy?

[blog_poll_start][poll id=“779″][blog_poll_end]

Sporná situace na druhé straně už vypadala mnohem vážněji. David Limberský zezadu zajel do Micka van Burena a celkem jasně ho podrazil.

„Přišlo mi, že tam balon vůbec nebyl a byl to jednoznačný faul. Rozhodčí říkal, že takové fauly nepíská. Nevím, musel bych to vidět na videu,“ mínil v rozhovoru pro O2 TV Sport po utkání slávista Josef Hušbauer.

„Je to ve vápně, Limberský tam šel hodně neopatrně. Dala se písknout. Kdyby to penalta byla, tak se nemohl divit,“ prohlásil po jeho zhlédnutí zpomaleného záběru ve studiu Jan Rajnoch.

[blog_poll_start][poll id=“780″][blog_poll_end]

Celý zápas si můžete přehrát v O2 TV:

[blog_program_info id=“18543668″]

Ligové kolo rozebere v pondělí večer tradiční fotbalová talkshow TIKI-TAKA.

[blog_program_info id=“18643677″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Mistři? Plzeň vyhrála i potřinácté v řadě! Jak Slavii pokořil krásnou střelou Kolář!

Janko hrdinou nebyl, Zlín vyrovnal v nastavení. Jak naštval fanoušky Sparty Stramaccioni?

Šuralova paráda z trestňáku! Jak krásně Sparta vyrovnala ve Zlíně?