Mistři? Plzeň vyhrála i potřinácté v řadě! Jak Slavii pokořil krásnou střelou Kolář!

Letošní ročník HET ligy sice není zatím ani v polovině, už je ale velmi pravděpodobné, že se mistrem stane Viktoria Plzeň. Ta má po nedělní domácí výhře 1:0 se Slavií luxusní náskok 13 bodů na druhou Sigmu Olomouc a musela by ji zachvátit velká jarní krize, aby o tak velký náskok přišla.

První půle podzimního šlágru branky nepřinesla, zato rozhodčí museli řešit hned dvě sporné situace. Nejprve spadl v pokutovém území Slavie při sprinterském souboji Michael Krmenčík, na druhé straně pak David Limberský podkopl v šestnáctce Plzně Micka van Burena.

Ani v jednom případě ale sudí Radek Příhoda penaltu neodpískal.

Na začátku druhé půle se ocitl v obrovské šanci Krmenčík, centr Radima Řezníka ale poslal z bezprostřední blízkosti kousek vedle.

Nakonec to nebyl obávaný kanonýr Plzně, ale samotný kapitán Daniel Kolář, jenž zápas rozhodl. V 79. minutě napřáhl zhruba z 20 metrů a dělovkou pod břevno poslal Viktorku do vedení!

Svěřenci Pavla Vrby už těsné vedení udrželi a v tabulce jsou neohroženě první s 39 body. Slavia o propastných 14 bodů zpátky s 25 body třetí, další z pražských S, které v létě mohutně posilovalo Sparta je po remíze 2:2 ve Zlíně s 22 body pátá.

Celé utkání si můžete přehrát v O2 TV:

[blog_program_info id=“18543668″]

Sestřih utkání:

[blog_poll_start][poll id=“781″][blog_poll_end]

V pondělí rozebere celé kolo HET ligy unikátní fotbalová talkshow TIKI-TAKA!

[blog_program_info id=“18643677″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Janko hrdinou nebyl, Zlín vyrovnal v nastavení. Jak naštval fanoušky Sparty Stramaccioni?

Šuralova paráda z trestňáku! Jak krásně Sparta vyrovnala ve Zlíně?

Chorý jako Zlatan! Jak luxusně připravil útočník Olomouce gól na Bohemians?