Tottenham přejel Real a slaví postup! Manchester City opět vyzrál na Neapol

Tottenham nad Realem jasně dominoval

Tři góly a další řada neproměněných šancí. Hráči Tottenhamu přesvědčivě porazili Real Madrid 3:1.

V první půli otevřel skóre Dele Alli, který zužitkoval centr Trippiera. Gól platil, i když opakované záběry ukázaly, že se centrující Trippier nacházel v ofsajdu.

Po změně stran přidal Dele Alli druhý gól, jeho střele nechtěně pomohl do sítě kapitán Realu Sergio Ramos.

[/blog_embed_video]

Zanedlouho vyšel domácím parádní brejk, po kterém zvýšil Christian Eriksen na 3:0.

Až deset minut před koncem hosté snížili, postaral se o to Cristiano Ronaldo. Pak obhájce trofeje konečně začal soupeře tlačit, na zkorigování výsledku už ale bylo pozdě.

Tottenham si zajistil postup, Real Madrid je na druhém místě tabulky s pětibodovým náskokem před Dortmundem a APOELem.

[blog_program_info id=“18444092″]

Dortmund totiž ani na druhý pokus neporazil APOEL. Na domácí půdě remizoval 1:1.

Ve 29. minutě Raphaël Guerreiro míč šikovně poslal přes hlavu vybíhajícího brankáře a Borussia vedla. S tímto výsledkem se hosté nespokojili a díky přesné ráně k pravé tyči Mickaëla Potého bylo vyrovnáno.

Manchester City přestřílel Neapol

I podruhé vyzrál Manchester City na Neapol. Vedoucí tým Premier League vyhrál na italské půdě 4:2 a zajistil si postup. Naopak lídr Serie A je jednou nohou z Ligy mistrů venku.

Domácí šli v 21. minutě zaslouženě do vedení, když se trefil Lorenzo Insigne, který překonal vyběhnutého Edersona technickou ranou na zadní tyč. Vedení jim však nevydrželo příliš dlouho a ještě před poločasem vyrovnal Nicolas Otamendi.

Krátce poločase se hosté dostali do vedení zásluhou Johna Stonese, který se dostal k hlavičce a jeho pokus se odrazil od břevna těsně za čáru.

Znovu vyrovnáno bylo po proměněné penaltě Jorginha, ale jako poslední se stejně radovali hráči Manchesteru City, když o třech bodech rozhodl po rychlém brejku Sergio Agüero střelou k pravé tyči.

Tečku za utkáním udělal v nastaveném čase Raheem Sterling a City proplouvají stále bez ztráty bodu.

Maribor další debakl s Liverpoolem nepřipustil

Fotbalisté Liverpoolu nezopakovali přestřelku z Mariboru a na domácí půdě porazili slovinského mistra pouze 3:0.

Skóre otevřel až po poločase Mohamed Salah. O čtyři minuty později neproměnil pokutový kop James Milner. V 64. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení, když se trefil Emre Can. Konečné skóre 3:0 završil brankou v 90. minutě Daniel Sturridge.

Liverpool drží ve skupině E první příčku o bod před Sevillou a s tříbodovým náskokem před Spartakem Moskva.

[blog_program_info id=“18444050″]

Středeční výsledky:

Dortmund – APOEL 1:1 (29. Gierreiro – 52. Poté), FC Porto – RB Lipsko 3:1 (13. Herrera, 61. D. Pereira, 90. M. Pereira – 48. Werner), Liverpool – Maribor 3:0 (49. Salah, 64. Can, 90. Sturridge), Neapol – Manchester City 2:4 (21. Insigne, 62. Jorginho z pen. – 34. Otamendi, 48. Stones, 69. Agüero, 90. Sterling), Sevilla – Spartak Moskva 2:1 (30. Lenglet, 59. Banega – 78. Zé Luis), Šachtar – Feyenoord 3:1 (14. Ferreyra, 17. a 68. Marlos – 12. Jorgensen), Tottenham – Real Madrid 3:1 (27. a 56. Alli, 65. Eriksen – 80. Ronaldo)

Jako z grotesky! Neschopnosti obránců Chelsea se smějí fanoušci

Z hrdiny smolařem! Mladému brankáři Benfiky se proti United přihodila další bizarnost

SESTŘIHY Ligy mistrů: Kurzawa zastínil hvězdy PSG a má rekordní hattrick