Pár vteřin na hřišti a spasil Arsenal! Fanoušci parádně uctili 18letý zázrak na Wikipedii!

V osmifinálovém utkání Carabao Cupu se na Emirates Stadium schylovalo k velké blamáži domácího Arsenalu. Ten ještě 5 minut před koncem prohrával s šestým celkem druhé anglické ligy Norwichem 0:1!

Pak ale Gunners neuvěřitelným způsobem spasil střídající mladíček Eddie Nketiah!

Ten přitom přišel do hry až v 85. minutě a prvním dotekem po patnácti vteřinách vyrovnal! Přímo ze střídačky si anglický talent naběhl do šestnáctky soupeře na rohový kop a hlavičku jednoho ze spoluhráčů chladnokrevně dorazil do brány!

Kanonýři se dočkali prodloužení, kde znovu udeřil Nketiah! A zase to bylo po rohovém kopu, tentokrát mladičký forvard s netypickým číslem 62 na zádech přeskočil hned několik obránců Norwiche a prudkou hlavičkou nedal gólmanovi hostů šanci.

Arsenal díky 18letému zelenáči zvítězil 2:1 a postoupil do čtvrtfinále!

[/blog_embed_video]

Po utkání nebylo divu, že fanoušci Gunners neskrývali nadšení z velkého „objevu“. Dokonce anglickému mladíkovi upravili stránku na Wikipedii!

Lidé se tak mohli na největší internetové encyklopedii chvíli dočíst, že „Nketiah je širokou veřejností považován za nejlepšího hráče všech dob“ nebo to, že jeho celé jméno zní „Edward Keddar Pele Maradona Ronaldinho Kaka Nketiah“

A chválila také legenda Arsenalu Thierry Henry. „Úžasná noc pro Eddieho Nketiaha! Jsem za něj opravdu šťastný, jeho výkon mě ale vůbec nepřekvapil!“

Utkání Carabao Cupu můžete v O2 TV sledovat také ve středu:

[blog_program_info id=“18297574″]

[blog_program_info id=“18272072″]

Nenechte si také ujít nedělní šlágr HET ligy Sparta Praha – Baník Ostrava od 17.30 na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

[blog_program_info id=“18368554″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Líheň Letná! Sparta je sedmá v Evropě podle počtu odchovanců pro vrcholový fotbal!

Nevzdělaný komentátor to schytal! Jak mylně slavil Agüerův střelecký (ne)rekord?

Bitevní pole Vlasty KAISERA: Jak máš, hochu, talent…