Mandžukič z Juventusu se zapsal do dějin! Za tři vteřiny stihl dvě žluté karty a šel ven!

Bláznivý zápas sehráli fotbalisté Udine proti Juventusu. Prohráli doma 2:6, přestože rychle vedli a od 26. minuty hráli přesilovku, když se nechal neuvěřitelně vyloučit útočník Mario Mandžukič, který dostal dvě žluté karty během tří vteřin!

Všechno přitom začalo šancí Juve. Gonzalo Higuaín centroval před branku a Mandžukič jen těsně nedosáhl na míč.

Pak se ovšem pustil do slovní přestřelky s obráncem Ali Adnanem, který pravděpodobně chorvatskému snajprovi vyčítal simulování.

Hlavní rozhodčí se rozhodl vznikající potyčku ocenit žlutou kartou pro obě strany. Mandžukičovi se to ale pranic nelíbilo. Rozhodnutí arbitra doprovodil teatrálním gestem. A sudímu došla trpělivost.

Mandžukičovi ukázal žlutou ještě jednou a poslal ho předčasně do sprch!

S největší pravděpodobností tak šlo o jedno z nejrychlejších vyloučení po dvou žlutých kartách v historii.

Jak už bylo řečeno, Juventus si ale i v oslabení poradil a nakonec oslavil vysoké vítězství. Důkazem, jak bizarní zápas se v neděli v Udine hrál, však byla i jména střelců. Za hosty třeba nastřílel hattrick defenzivní záložník Sami Khedira.

Za domácí odehrál kompletních 90 minut český reprezentační záložník Jakub Jankto. Další Čech Antonín Barák zůstal na lavičce.

[blog_program_info id=“18297656″]

Sestřih zápasu:

Přímé přenosy z italské Serie A můžete v O2 TV pravidelně sledovat na stanici Sport 1 a Sport 2.

[blog_program_info id=“18197540″]

Zápasy Juventusu i novinky z klubového zákulisí můžete pravidelně sledovat na O2 TV Fotbal v rámci vysílání Juventus TV.