Co zahodil proti Spartě jablonecký Doležal? Tohle budou dávat na Silvestra!

Takový kiks se jen tak nevidí.

Martin Doležal, útočník Jablonce mohl zdramatizovat sobotní zápas se Spartou. Jenže v jedinečné šanci selhal doslova komickým způsobem.

Centrovaný míč do malého vápna Sparty se nepovedlo chytit brankáři Martinu Dúbravkovi, stoper David Hovorka si ho málem srazil do vlastní branky, ale na brankové čáře se štěstím odvrátil pohromu Ondřej Zahustel.

Ani jemu se odkop nepovedl podle představ. Balon z brankové čáry vlastně jen naservíroval na nohu Doležala.

Jenže ani míč na kopačce dva kroky od prázdné branky ještě nemusí znamenat gól.

Těsně před poločasem mohl být inkasovaný gól pro Spartu pořádná komplikace. Místo snížení domácích ale zůstal v platnosti stav 2:0. Ve druhém poločase Letenští ještě zvýšili na 3:0 a Josef Šural zapsal hattrick. Sparta se díky výhře posunula před Jablonec na čtvrté místo tabulky.

Celé utkání si můžete pustit v O2 TV:

[blog_program_info id=“18159561″]

Ve druhém sobotním utkání Teplice přetlačily Karvinou brankou Davida Vaněčka ze závěru utkání.

Nenechte si ujít šlágr HET ligy na Slavia – Liberec na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

[blog_program_info id=“18196476″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Slavia vs. Liberec na O2 TV Sport! Sešívaní chtějí držet krok s Plzní. Slovan zlomit dlouhé prokletí

Skvělé gesto hvězd Chelsea! Při obratu s Watfordem hráči slavili gól s pořadatelem!

Sparta prý odmítla v létě Necida! Neuhodli byste, komu dala přednost!