Pastrňákovo úžasné sólo nadchlo NHL! Proč bude mít kvůli němu problém s policií?

Jeden gól a jednu asistenci si připsal v nočním zápas NHL David PastrňákBostonu, který porazil Vancouver 6:3.

Hlavně jeho střelecký úspěch, kterým zvyšoval na 2:1, vzbudil za mořem pozdvižení.

Pastrňák v přesilovce převzal puk za vlastní brankou a vydal se na cestu přes celé hřiště. Na konci báječné akce vystřihl kličku obráncům a nekompromisní zakončení.

„Tohle bude jeden z highlightů na konci sezóny,“ nepochyboval komentátor. A zřejmě oprávněně.

Naprosto unešení jsou z Pastrňákova kousku také fanoušci. Údajně ale může mít český hokejista i oplétačky se zákonem.

„Bostonská policie už čeká na Pastrňáka v šatně. Bude obviněn z čarodějnictví.“

David Pastrňák. Foto: Twitter

V zápase si připsal gól a asistenci také další Čech David Krejčí.

Celý sestřih zápasu:

Jágr bodoval podruhé v řadě

Ve druhém utkání za sebou bodoval v dresu Calgary Jaromír Jágr. Legendární veterán asistoval v domácím zápase proti Carolině tři a půl minuty před koncem u gólu Seana Monahana.

Plameny však prohrály 1:2.

Dva body za dvě přihrávky si připsal Vladimír Sobotka ze St. Louis, které vyhrálo 4:3 v Coloradu.

Při vítězství Dallasu 5:4 v Arizoně skóroval Radek Faksa.

Obránce Jan Rutta asistoval u gólu Patricka Kanea, Chicago však prohrálo s Edmontonem 1:2 v prodloužení.

Přímé přenosy z NHL můžete v O2 TV sledovat na stanici Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

[blog_program_info id=“18119555″]

[blog_program_info id=“18167679″]

Voráček nadchl fanoušky! TAKHLE vyškolil mladého beka Washingtonu

Hvězdy NHL se klaní Jágrovi: Ani ho nenapadám, neměl bych šanci!

Další Crosbyho genialita! Gól dal zády k bráně, když stál za brankovou čárou! Neuvěřitelné!