Klokan Kabajev se utrhl ze řetězu! Podívejte, jak nastřílel rekordně rychlý hattrick!

Pouhopouhých 22 minut stačilo útočníkovi pražských Bohemians Jevgeniji Kabajevovi, aby prakticky rozhodl duel Klokanů v Jihlavě.

Na první gól namazal ruskému forvardovi obránce Urblík, druhý gól zaznamenal povedenou střelou ke vzdálenější tyči. Rekordní třetí gól přidal Kabajev ve 22. minutě.

Útočník Klokanů nasázel nejrychlejší hattrick od začátku zápasu.

Ještě rychleji se třikrát trefil v roce 1994 Horst Siegl v dresu Sparty proti Dukle mezi 80. a 88. minutou.

Jihlava po Kabajevově galapředstavení snížila zásluhou Petra Tlustého, ovšem Rudolf Reiter vrátil Bohemians tříbrankový náskok. Na konečných 2:4 z pohledu domácích upravil v 90. minutě z pokutového kopu Davis Ikauneks.

Nenechte si ujít šlágr HET ligy Slavia – Liberec na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!