Neymarova geniální kulišárna! Jak si při trestňáku vychutnal Anderlecht? Dal hezčí gól než Pjanič nebo Messi?

Paris St. Germain vyhrál v Lize mistrů na hřišti Anderlechtu s velkým přehledem.

Gólově se prosadilo kompletní hvězdné útočné trio milionářského klubu. První gól Kylian Mbappé už po třech minutách, na 2:0 zvyšoval Edinson Cavani.

Fanoušky okouzlil hlavně třetí gól Brazilce Neymara z trestného kopu. Nejdražší hráč světa osvědčil nejen nezpochybnitelný um, který má v nohou, ale také fištróna.

Na zeď Anderlechtu vymyslel kulišárnu, která mu dokonale vyšla. Když obránci vyskočili, mazaně poslal míč po zemi přesně k tyči branky bezmocného Matze Selse.

Vítězství Pařížanů pečetil dvě minuty před koncem hvězdný náhradník Angel Di María na 4:0. PSG vévodí po třech kolech tabulce skupiny B bez ztráty bodu a s impozantním skóre 12:0!

Ve středečních zápasech Ligy mistrů celkově nebyla nouze o krásné branky z přímých kopů.

Za Juventus takhle vyrovnával proti Sportingu Miralem Pjanič.

Svůj 100. gól v evropských pohárech za Barcelonu proti Olympiakosu z trestného kopu vstřelil i božský Lionel Messi!

[blog_poll_start][poll id=“765″][blog_poll_end]

Obrovský kiks gólmana Benfiky daroval výhru Manchesteru! Jak jej po zápase utěšoval Lukaku?

Piqué dostal červenou za gól rukou, Chelsea po přestřelce s Římem doma jen remizovala

SESTŘIHY Ligy mistrů: Rekordní kanonáda Liverpoolu. Lipsko dosáhlo na historickou výhru!

Nenechte si ujít nedělní šlágr HET ligy Slavia versus Liberec na O2 TV Sport od 17.30!