Piqué dostal červenou za gól rukou, Chelsea po přestřelce s Římem doma jen remizovala

Barcelona – Olympiakos 3:0

[blog_program_info id=“18094010″]

Katalánci se dostali do vedení už po 18 minutách hry, když si nešťastně srazil míč do vlastní brány teprve devatenáctiletý Dimitrios Nikolaou.

Před koncem první půle ale domácím pořádně zavařil Gerard Piqué! Ten totiž nejprve dorážkou zvýšil na 2:0 – jenže branka nebyla vzápětí uznána kvůli tomu, že balon do sítě dostal rukou!

A jelikož měl Piqué už jednu žlutou z úvodu utkání, musel předčasně do sprch!

Barcelona ale ani v deseti neměla s řeckým mistrem potíže. Klid jí dal nakonec 100. brankou v Lize mistrů z trestného kopu Lionel Messi, který si pak ještě připsal asistenci u branky Digneho.

Jedinou branku vstřelil za Olympiakos právě „nešťastník“ Nikolaou.

Ve skupině D je tak Barca stále stoprocentní, Olympiakos na první bod stále čeká.

Chelsea – AS Řím 3:3

[blog_program_info id=“18094262″]

Chelsea se dostala do vedení záhy po nádherné střele Davida Luize.

Když v 37. minutě zvýšil Eden Hazard na 2:0, zdálo se, že je rozhodnuto…

Jenže AS se vrátilo do hry! Nejprve snížil ještě v první půli po drzé individuální akci Aleksandar Kolarov:

Pak dvěma góly otočil zápas bývalý forvard Teplic Edin Džeko!

Především jeho první branka byla vskutku fantastická:

Jenže vedení Italů netrvalo dlouho a patnáct minut před koncem vyrovnal hlavou na konečných 3:3 Eden Hazard.

Chelsea je tak ve skupině C na prvním místě se 7 body, AS Řím je s 5 body druhé. Atlético Madrid pouze remizovalo na Karabachu a výrazně si zkomplikovalo cestu za postupem.

Středeční výsledky Ligy mistrů:

CSKA Moskva – Basilej 0:2 (29. Xhaka, 90. Oberlin)

Benfica – Manchester United 0:1 (64. Rashford)

Bayern – Celtic 3:0 (17. Müller, 29. Kimmich, 51. Hummels)

Anderlecht – PSG 0:4 (3. Mbappé, 44. Cavani, 66. Neymar, 88. Di María)

Karabach – Atlético Madrid 0:0

Chelsea – AS Řím 3:3 (11. Luiz, 37. a 75. Hazard – 40. Kolarov, 64. a 70. Džeko)

Barcelona – Olympiakos 3:1 (18. Nikolaou vl., 61. Messi, 64. Digne – 90. Nikolaou)

Juventus – Sporting 2:1 (29. Pjanič, 84. Mandžukič – 12. Alex Sandro vl.)