Luiz si narazil s obráncem soupeře! Jak nádherně poslal Chelsea proti AS Řím do vedení?

Londýnská Chelsea nešla do zápasu s AS Řím zrovna v ideálním rozpoložení. Na porážku v Premier League s posledním Crystal Palace ale dali Blues zapomenout bleskově.

Postaral se o to brazilský obránce či defenzivní záložník David Luiz.

Jeho gól byl jako z tradičního cvičení na tréninku! Nepovedenou první přihrávku totiž obránce Juan přiklepl Luizovi přímo proti noze, jako kdyby šlo o spoluhráče.

A Luizova pravačka si věděla rady. Krásnou technickou střelou překonal krajana Alissona v brance Římanů a poslal Chelsea do vedení. Nádhera!

Do poločasu přidal ještě druhý gól Chelsea Eden Hazard, pak ale vrátil do zápasu Římany Aleksandar Kolarov.

Ve druhé půli pak hosté dvěma brankami Edina Džeka dokonce skóre dokonale otočili. Především Džekův gól na 2:2 bude ozdobou všech sestřihů!

Po centru Pedra pak ale Hazard svou druhou brankou srovnal úžasný zápas na 3:3!

Utkání můžete sledovat na O2 TV Sport!

[blog_program_info id=“18094262″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Další tři zápasy nabízí stanice O2 TV Fotbal!

[blog_program_info id=“18093972″]

[blog_program_info id=“18094010″]

[blog_program_info id=“18094110″]

SESTŘIHY Ligy mistrů: Rekordní kanonáda Liverpoolu. Lipsko dosáhlo na historickou výhru!

Posměch pro RONALDA! Proč každý nemůže být jako Ronaldinho?

Lloris proti Realu předvedl zákrok roku! Jak bravurně zasáhl proti Benzemovi?