Jágr na trestné jen kroutil hlavou. Jakou trefou zlomil Hoffman Calgary?

Souboj CalgaryOttawou začal opatrně a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohl pro tým Jaromíra Jágra skončit vysokým debaklem.

Jenže v závěru druhé třetiny, chvíli poté, co se hosté ujali dvougólového vedení, poslali rozhodčí českou hokejovou legendu na trestnou lavici za hákování.

Jágrovi se verdikt zdál přísný a kroutil hlavou.

Tohle gesto si navíc ještě zopakoval – to když na startu třetí třetiny přesilovku využil Mike Hoffman.

Jeho parádní gólová rána úžasně rozezvučela brankovou konstrukci:

Inkasovaný gól na 0:3 tým Calgary definitivně zlomil. Hráči Flames pak dostali další tři branky a domácí premiéru tak vůbec nezvládli.

„Byl to pro nás těžký večer. Podle mě jsme nehráli tak špatně, ale nedostali jsme se k žádným odraženým pukům,“ uvedl Jágr, který věřil, že si jeho tým spraví chuť hned v dalším zápase na ledě Vancouveru.

Hoffman zvonkohry umí

Mimochodem, Mike Hoffman je skutečným expertem na podobné góly se zvukovým efektem.