Vlastňák a nevídaná bomba připravily USA o MS! Jak bláznivě Američané ztroskotali na Trinidadu?

Tým USA byl v posledních desetiletích tradičním účastníkem mistrovství světa, naposledy chyběli Američané na šampionátu v Mexiku v roce 1986.

Pouze v televizi budou po 32 letech sledovat i závěrečný turnaj MS 2018 v Rusku.

K postupu jim přitom pouhá remíza v posledním kvalifikačním zápase na hřišti týmu Trinidadu a Tobaga, který byl v tabulce poslední a už mu šlo jen o prestiž.

Američani odstartovali zápas katastrofálně, když si výstavního vlastence vstřelil obránce Omar Rodriguez.

Druhý gól domácích před poločasem byl naopak nádherný! Z dálky napřáhl Alvin Jones a šokoval USA podruhé!

Po změně stran sice snížil Christian Pulišič.

Druhého gólu už se ale svěřenci kouče Bruce Areny nedočkali.

A tak museli Američané čekat na ostatní výsledky. Dlouho to vypadalo nadějně. Mexiko ještě v poločase vedlo 2:1 nad Hondurasem a Kostarika dokonce 3 minuty před koncem držela remízu s Panamou.

Jenže oba outsideři nakonec svá utkání senzačně otočili a na USA tak zbyl „černý Petr“ v podobě pátého místa v tabulce!

Přímo na MS postoupila poprvé v historii Panama, Honduras si zahraje mezikontinentální play-off s Novým Zélandem.

Nenechte si ujít šlágr HET ligy Sparta – Plzeň v neděli od 17.30 na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

SOUTĚŽ: Vyhrajte FIFA 18 pro PlayStation 4 a zahrajte si za pražskou Spartu!

Je to MESSIáš!!! Jak Bůh Leo úžasným hattrickem dotáhl Argentinu na mistrovství světa?

Jarolím zůstává u reprezentace! Berbr mu dal ale na tiskovce brutální sodu! Co všechno řekl?