Sice nehrál, ale je hrdinou Panamy! Náhradník bizarním zákrokem pomohl týmu na MS a baví internet!

Panama neměla před posledním kvalifikačním utkání ty nejlepší vyhlídky na postup na závěrečný šampionát do Ruska. Musela doufat, že doma porazí silnou Kostariku a zároveň USA prohrají s outsiderem Trinidadem a Tobagem.

Jenže zázraky se dějí!

Panama sice ještě po poločase prohrávala 0:1, poté ale zásluhou Gabriela Torrese srovnala. Nutno však říci, že se jednalo o „gól, jaký svět neviděl“. Míč se totiž ve skrumáži po rohu sice ocitl u brankové čáry Kostariky, v žádném případě ji ale nepřešel! Správně tak měla Panama kopat „pouze“ pokutový kop.

Smíchu se neubránili ani komentátoři zápasu.

Dvě minuty před koncem zápasu pak unikl obráncům Robert Torres a nechytatelnou ránou vystřelil Panamě historický postup.

Hvězdou internetu se stal i jeden z nehrajících náhradníků! Kostarika měla v závěru házet v nebezpečné blízkosti od branky Panamy aut, jenže to spatřil jeden z členů panamského kádru, bleskurychle naběhl k balonu a razantně jej kostarickému hráči odpálil od nohy!

Z učebnice fair play to tedy zrovna nebylo, ale video teď baví fanoušky po celém světě!

Vedení Panama i díky této pomoci nakonec udržela a tak mohly vypuknout divoké oslavy:

Nenechte si ujít šlágr HET ligy Sparta – Plzeň v neděli od 17.30 na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

SOUTĚŽ: Vyhrajte FIFA 18 pro PlayStation 4 a zahrajte si za pražskou Spartu!

Je to MESSIáš!!! Jak Bůh Leo úžasným hattrickem dotáhl Argentinu na mistrovství světa?

Vlastňák a nevídaná bomba připravily USA o MS! Jak bláznivě Američané ztroskotali na Trinidadu?