Lvíčata si odvezla z Chorvatska debakl! Domácí jim darovali jen komický „gól z lítosti“!

Tým vedený Vítězslavem Lavičkou má po dvou zápasech pouhý jeden bod. Nejprve ztratil v zářijovém utkání v Jablonci v nastaveném čase výhru s Běloruskem, nyní schytal výprask 1:5 od Chorvatska!

Sestava tvořená mladými hvězdičkami jako jsou Václav Černý z Ajaxu, Matěj Pulkrab či Michal Sáček neodstartovala utkání proti těžkému soupeři ideálně – už v deváté minutě se dostali domácí po brance Karačiče do vedení.

Do poločasu to bylo 2:0 a po zhruba hodině dominující Chorvati zvýšili už na děsivých 4:0! V 70. minutě tak alespoň upravil skóre Ondřej Mihálik…

Jako by to ale byla spíše darovaná branka z lítosti! Čeští mladíci napadali rozehrávající Chorvaty, když jeden z domácích obránců nepochopitelně nacentroval na v šestnáctce naprosto osamoceného forvarda Jablonce! Ten si nadýchaný centr krásně zpracoval a pohotovou střelou snížil na 1:4.

Za deset minut ale přidali domácí ještě jednu branku a český tým tak dokonale zostudili.

Lvíčata jsou tak po dvou zápasech s jedním bodem na předposlední pozici skupiny 1 a na druhé Řecko už ztrácí 8 bodů! K dobru mají však jeden zápas.