SESTŘIHY Ligy mistrů: Diego Costa se po prohře s Chelsea držel za hlavu! Za United zářil Martial

CSKA Moskva – Manchester United 1:4

Hlavní hvězdou chladného moskevského večera byl Anthony Martial. Francouzský útočník dal jeden gól z penalty a na zbylé tři přihrál. David de Gea předvedl několik skvělých zákroků, nakonec ale kapituloval v 90. minutě. Ani to Rudé ďábly nepřipravilo o druhou výhru v letošní sezoně Ligy mistrů.

Basilej – Benfica Lisabon 5:0

O největší kanonádu večera se postarala Basilej v sestavě s kapitánem Markem Suchým a brankářem Tomášem Vaclíkem. Nejvýraznější zásluhu na drtivé pětigólové výhře měl útočník Dimitri Oberlin, autor dvou branek a největší tahoun ofenzivy švýcarského mistra.

Anderlecht – Celtic Glasgow 0:3

Anderlecht a Celtic si to ve skupině B v konkurenci PSG a Bayernu zřejmě rozdají jen o třetí místo. Duel v Bruselu zvládl skotský celek skvěle, když nasázel hned tři branky.

Paris St. Germain – Bayern Mnichov 3:0

Středečnímu šlágru v Paříži kralovaly střelecky produktivní hvězdy v domácím dresu. Na třech gólech se podíleli Neymar, Édinson Cavani i Kylian Mbappé, který se sice do střelecké listiny nezapsal, zato nejvíc bavil fanoušky svými kousky.

[blog_program_info id=“17578808″]

Karabach – AS Řím 1:2

Římané na půdě Karabachu nezaváhali, když udeřili dvakrát v úvodní čtvrthodině. Gól Edina Džeka z 15. minuty se nakonec ukázal jako vítězný. AS je v tabulce našlapané skupiny C se čtyřmi body na druhé pozici.

[blog_program_info id=“17578807″]

Atlético Madrid – Chelsea 1:2

Domácí chtěli ve svém novém svatostánku proti mistrovi Premier League získat tři body. K nim Atlético nasměroval Antoine Griezmenn, jenže po změně stran vyrovnal Álvaro Morata a v samotném závěru rozhodl Michy Batshuayi.

Atlético tak má na kontě po dvou zápasech jediný bod a výraz navrátilce do Madridu, útočníka Diega Costy, hovořil za vše – nedávný tahoun Chelsea v úspěšné honbě za titulem se nyní držel za hlavu!

Sporting Lisabon – FC Barcelona 0:1

Katalánskému klubu stačil k výhře v Lisabonu jediný gól, který padl po standardní situaci na začátku druhého poločasu. Míč si do vlastní sítě srazil obránce Sebastián Coates.

[blog_program_info id=“17578266″]

Juventus Turín – Olympiakos Pireus 2:0

O druhé místo za Barcelonou by měl ve skupině D bojovat Juventus, který se na výhru nad Olympiakosem Pireus docela nadřel. První gól vstřelil střídající Gonzalo Higuaín až dvacet minut před koncem. Gólovou pojistku pak přidal důrazný Mario Mandžukič.

SESTŘIHY Ligy mistrů: De Bruyne nadchl Manchester parádou! Liverpool nepodržel gólman

Lepší než Ronaldo? Holčička na tribuně předvedla známou oslavu a stala se hvězdou!

Gól pro zraněného parťáka? Insigne málem slavil se špatným dresem!