Pařížané řádili, Barcelonu zachránil vlastenec! Jak Chelsea šokovala Atlético?

Paris SG – Bayern 3:0

Šlágrem nabitého středečního programu Ligy mistrů byl zápas francouzských a německých gigantů. Paris Saint-Germain přivítali v Parku Princů mnichovský Bayern a hned od samého počátku bylo jasné, kdo je na domácím trávníku pánem. A bezkrevní Bavoři to rozhodně nebyli.

Ve druhé minutě po fantastické přihrávce Neymara otevřel skóre Dani Alves, před přestávkou luxusně vymetl šibenici Édinson Cavani.

A když po hodině hry zvýšil na 3:0 sám Neymar, bylo o vítězi jasno.

Paris St Germain PSG Neymar Cavani Mbappe

Pochvalu za skvělou práci před třetím gólem si zaslouží mladík Kylian Mbappé.

Sestřih zápasu:

[blog_program_info id=“17578808″]

Atlético – Chelsea 1:2

Dalším tahákem středečního večera byl zápas, v němž Atlético Madrid hostilo Chelsea. Domácí sice vyhráli první poločas 1:0 zásluhou proměněné penalty Antoina Griezmanna, hosté však ve druhé půli dokázali skóre otočit.

Po hodině hry dokázal parádní centr Edena Hazarda zužitkovat Álvaro Morata a tři body hostům na poslední chvíli vystřelil střídající žolík Michy Batshuayi!

Útočník Chelsea stál ve 4. minutě nastaveného času (nastavovat se měly jen 3 minuty) na správném místě a kombinaci po ose Kanté-Bakayoko-Alonso dokázal zdárně zakončit, čímž spustil erupci modré radosti.

Sporting – Barcelona 0:1

V duelu mezi Sportingem a Barcelonou rozdal rumunský sudí Hategan povážlivě vysoký počet osmi žlutých karet – lisabonští fotbalisté však katalánskému velkoklubu statečně vzdorovali až do 49. minuty.

Nešťastným hrdinou utkání se stal domácí obránce Sebastian Coates, od něhož se míč z trestného kopu Lionela Messiho odrazil do vlastní branky.

Nervózní utkání dotáhli Blaugraňas do vítězného konce s nejtěsnějším možným rozdílem.

Basilej – Benfica 5:0

O největší kanonádu večera se postarala Basilej v sestavě s kapitánem Markem Suchým a brankářem Tomášem Vaclíkem. Nejvýraznější zásluhu na drtivé pětigólové výhře měl útočník Dimitri Oberlin, autor dvou branek a největší tahoun ofenzivy švýcarského mistra.

Všechny čtyři zápasy si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“17578266″]

SESTŘIHY Ligy mistrů: De Bruyne nadchl Manchester parádou! Liverpool nepodržel gólman

Lepší než Ronaldo? Holčička na tribuně předvedla známou oslavu a stala se hvězdou!

Gól pro zraněného parťáka? Insigne málem slavil se špatným dresem!