Jak Neymar a Cavani ničili Bayern? Nejdřív úžasná akce, potom luxusní trefa!

Jasný šlágr středečního programu Ligy mistrů PSG vs. Bayern navnadil fanoušky již v samém úvodu zápasu.

Neymar, který o víkendu při remíze 0:0 v Montpellieru odpočíval, se na domácím Parku Princů ukázal v plné síle.

Hned po minutě hry druhého kola základní skupiny Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov se od levé postranní čáry prosmýkl až na hranici vápna a přesnou přihrávkou našel spoluhráče z reprezentace Daniho Alvese – 1:0!

Křídelník Alves měl snadnou práci – přesná přihrávka jej nalezla až trestuhodně neobsazeného a náhradní brankář Bayernu Sven Ulreich, který zaskakuje za zraněného Manuela Neuera, neměl proti jeho bombě nejmenší šanci:

To ale nebylo v prvním poločase vše!

Ve 31. minutě se do další zajímavé akce dostal Kylian Mbappé, který pak skvěle našel spoluhráče. A Edinson Cavani luxusní trefou zvýšil na rozdíl dvou branek:

Ve druhém poločase pečetil vítězství domácích gólem na konečných 3:0 Neymar.