Zmatky v nominaci repre na kvalifikaci! Zapomnělo se na Hušbauera! Pak byl doplněn

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=18783 AND vote > 0 AND vote <= 5

Kvalifikace o mistrovství světa 2018 v Rusku už je ztracená, český tým přišel o naději na postup alespoň do baráže už na začátku září, kdy prohrál s Německem i v Severním Irsku.

Proti Ázerbájdžánu a San Marinu ale půjde pořád o dost. Češi potřebují vítězit hlavně kvůli lepšímu postavení při losování dalšího kvalifikačního cyklu o Euro 2020 a také pro lepší pozici v nově vznikající Lize národů, která nahradí přátelské zápasy a bude se z ní také dát postoupit na šampionát.

„Musíme dojet kvalifikaci tak, že je dál o co hrát. Chceme uspět tak, abychom před další kvalifikací byli ve 2. koši. Jestli jde o moje další angažmá u reprezentace, to neřeším,“ řekl trenér Karel Jarolím.

Ten vybral pro dva říjnové zápasy celkem 23 hráčů. Neobešlo se to ale bez menšího trapasu.

V oficiálních materiálech pro novináře i původním seznamu na sociálních sítích nejprve chyběl Josef Hušbauer, což by bylo vzhledem k dobré formě slávistického záložníka překvapením.

Údiv neskrývali fanoušci, ani odborníci.

Vše se ale záhy změnilo. Jméno záložníka podle všeho jen nedopatřením vypadlo ze seznamu. Na chybku se přišlo asi po dvaceti minutách.

Technický zárhel zaskočil i samotného kouče Jarolíma. „Byli jsme domluvení na 23 hráčích. Tak to vidíte, mám konec smlouvy, nedá se nic dělat, některé věci se už dějí beze mě,“ žertoval.

Nováčkem v týmu je olomoucký záložník Šimon Falta, který na sebe upozornil v dosavadním průběhu ligové sezóny. Chybí naopak zraněné „italské duo“ Ladislav Krejčí a Patrik Schick.

V Ázerbájdžánu hraje reprezentace ve čtvrtek 5. října, doma se San Marinem pak v Plzni v neděli 8. října.

Foto: reprovideo, Twitter (fik)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru