Kvitová vypadla po maratónské bitvě, další tři Češky postoupily. Přenosy na O2 TV Sport pokračují v úterý!

Markéta Vondroušová vstoupila do turnaje WTA v uzbeckém Taškentu ve velkém stylu. Japonce Mise Eguči povolila jen dvě hry a zvítězila hladce 6:1, 6:1 za pouhých 48 minut.

V osmifinále se utká se Švýcarkou Stefanie Vögele.

Markéta Vondroušová

Postup Allertové

V Tašketu si postup do 2. kola vybojoval i Denisa Allertová. S Chorvatkou Janou Fett svedla napínavou třísetovou bitvu. Po hodině a 38 minutách se radovala z vítězství 6:2, 3:6 a 6:3.

Zítra se v Uzbekistánu představí i turnajová jednička Kristýna Plíšková.

Napodobí Kvitová ve Wu-chanu Strýcovou?

Dvě elitní české hráčky mají v pondělí na programu své zápasy v  čínském Wu-chanu.

Barbora Strýcová s přehledem postoupila přes Tunisanku Jabeur po výsledku 6:1 a 6:3. Ve druhém kole však narazí na Lotyšku Jelenu Ostapenko. Vítězka letošního French Open se zdá být v dobré formě. Minulý týden totiž vyhrála turnaj v korejském Soulu.

Maratón Kvitová prohrála

Jedinou českou tenistkou, která nezvládla postup byla Petra Kvitová. S domácí Číňankou Shuai Peng sehrála neuvěřitelný zápas. V maratónské bitvě, která trvala 3 hodiny a 38 minut nakonec prohrála 6:7, 7:6 a 6:7.

Kvitovou musel mrzet hlavně ztracený tiebreak prvního setu, ve kterém vedla už 6:3, ale setboly nevyužila. V závěrečné sadě pak prohrávala už 3:5, poté za stavu 5:6 odvrátila první mečbol Čiňanky, přesto dovedla i třetí sadu do zkrácené hry. V ní ale padla 3:7. Ve Wu-chanu prohrála první zápas v kariéře.

Předchozí dvě účasti na zdejším turnaji proměnila ve vítězství.

Přímé přenosy z turnajů v Taškentu a Wu-chanu pokračují na O2 TV Sport a O2 TV Tenis i v úterý.

[blog_program_info id=“17578786″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Upřesněný program vysílání najdete každý den na Facebooku O2 TV Sport.

Laver Cup ovládla po strhujícím závěru Evropa! Co řekl McEnroe o pražském publiku?

Kvitová jako „hastroš“ pobavila na síti! Bude hrát ve vypůjčeném oblečení i první kolo?

Nadal málem zboural Federera! Fanoušci byli ze čtyřhry snů nadšení. Kdo půjde do akce v neděli?