Šílené derby Fenerbahce – Besiktas! Dvě penalty, 5 červených karet, fanoušci rozbíjeli televize!

V Turecku měli o víkendu o fotbalovou zábavu postaráno. Hrálo se istanbulské derby mezi Fenerbahce a úřadujícím mistrem Besiktasem.

Nervy fanoušků i hráčů byly napnuté k prasknutí. A nebylo divu, že leckde i povolily. A jak bývá občas zvykem leckde i povolily.

V samotném zápase byly k vidění 3 góly, 2 penalty pro domácí Fener a celkem pět červených karet!

Do vedení šel ve 20. minutě domácí Fenerbahce zásluhou proměněné penalty Giuliana.

Pořádná divočina začala těsně před přestávkou. Nejdřív byl po dvou žlutých vyloučen hostující Ricardo Quaresma, vzápětí ho ale následoval domácí Neto.

Po přestávce neuznal rozhodčí pro domnělý ofsajd Besiktasi vyrovnávací gól, za protesty byl vykázán na tribunu trenér Senol Günes a ještě mu sudí neodpískal v podstatě jasnou penaltu za faul na Cenka Tosuna. Naopak se proti němu kopala druhá penalta, při které byl vyloučen Atiba Hutchinson!

To by neustáli i větší kliďasové!

Na gól Janssena z penalty na 2:0 však Besiktas záhy odpověděl snížením Ryana Babela.

Přímou červenou kartu pak za svůj skluz dostal domácí Ismail Koybasi. Vyrovnat se ale už Besiktasi nepodařilo. Jen kolekci vyloučení zkompletoval za prostesty v šesté minutě nastavení Oguzhan Ozyakup.

Fanoušci ničili televize!

Pak se divte, že nervy pochodovaly i vášnivým příznivcům! Jako třeba v případě této partičky, která u televize držela palce žlutomodrému Fenerbahce.

Díky internetu obletěly záběry fanouška, jenže údajně neunesl gól Besikatase, celou planetu.

To už je přece jenom trochu silná káva i na Turecko. Co říkáte?

Na O2 TV Sport můžete v neděli sledovat přímý přenos šlágru HET ligy Sparta – Teplice (17.30)

[blog_program_info id=“17475232″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

10 nejkrásnějších gólů! Kdo dostane Cenu Ference Puskáse za rok 2017? Hlasujte!

Kdo je nejrychlejší hráč ve FIFĚ? Do semifinále se dostal i hráč pražské Sparty!

Slavia překonala rekord, ale ztratila body. Ve Zlíně ji srazil Jugasův penaltový faul. Měl být vyloučen?