Nešťastník Chramosta! Dostal červenou a z hřiště musel být odveden

O vítězství Mladé Boleslavi na Slovácku rozhodl v 65. minutě Matěj Chaluš, který skóroval po rohovém kopu Jana Chramosty:

Hosté těsné vedení udrželi až do závěrečného hvizdu a mohli se radovat z tříbodového zisku. Chramosta už u toho ale nebyl!

V předposlední minutě na hranici soupeřova velkého vápna přehnal svoji agresivitu a za faul na Jana Navrátila byl potrestán hned dvojnásobně.

Jednak se boleslavský útočník sám zranil a navíc měl pro něj rozhodčí připravenou již druhou žlutou kartu večera:

Zraněnému Chramostovi nejprve pomáhal gólman soupeře Milan Heča, poté byl z hřiště odveden za pomoci lékaře a maséra.

Podívejte se na sestřih zápasu:

Je tady pražské derby

Magnetem 7. kola HET ligy je nedělní pražské derby!

Derby Slavia vs. Sparta můžete sledovat na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal v neděli od 17:30!