Červená! Costa derby nedohrál, Bořil přežil s jednou žlutou kartou

Domácí Jan Bořil dostal hned v 9. minutě žlutou kartu za faul na Václava Kadlece a ve zbytku zápasu hrál po hrozbou vyloučení:

A k červené kartě skutečně neměl daleko!

Hned ve 28. minutě zastavil unikajícího Kadlece velice podezřelým zákrokem:

Ve druhé půli navíc stáhl unikající Tala Ben Chaima, jenže sudí Jílek, který v první půli Slavii neuznal regulérní gól, se slitoval a druhou žlutou kartu opět netasil:

[blog_poll_start][poll id=“747″][blog_poll_end]

Zcela jiný příběh prožil sparťanský obránce Costa.

V 87. minutě viděl žlutou za faul na Necida a o dvě minuty později přiletěla druhá. Costa se červené kartě velice divil, protesty však byly marné:

Nutno podotknout, že vyloučení hráče Sparty už na výsledek zápasu nemělo žádný vliv, Slavia v tu dobu vedla 2:0.

[blog_poll_start][poll id=“746″][blog_poll_end]

[blog_program_info id=“17298951″]

Kolik životů má Bořil? Je jako poslanec? Projděte si TOP hlášky ze sítí k pražskému derby

Slavia ovládla derby, rozhodl Škoda! Jak výhru úžasně korunoval Hušbauer?

ROZHOVORY po derby: Šilhavý cítil výhru už v kabině, Stramaccioni se omlouval fanouškům