Příbram je pro smích i ve druhé lize! Nováček jí vstřelil kuriózní gól

V sobotu odpoledne na sebe narazily Příbram a Olympia Praha. Ještě loni by se jednalo o souboj mužstva z první ligy a z třetí nejvyšší soutěže, nyní však šlo o bitvu týmů ze středu tabulky Fortuna národní ligy.

Favorizovaná Příbram, která se vzpamatovává ze sestupu z první ligy, si však s nováčkem soutěže neporadila a z utkání vyšla bodově naprázdno.

Olympia překvapivě vedla o dvě branky a i když domácí Rudolf Skácel ve druhém poločase snížil z penalty na 1:2, žádné drama se nekonalo.

V 75. minutě měli hosté výhodu přímého volného kopu a míč si přibližně 30 metrů od příbramské branky postavil Erik Liener.

Slovenský fotbalista dokonale zaskočil špatně postaveného brankáře Boháče, který jeho nádherný pokus ulovil až v síti:

Pohled z protilehlé tribuny (doporučujeme přehrát se zvukem):

Gól vzbudil ohlas mezi fanoušky, Příbram už je některým pro smích i ve druhé lize:

Příbram kuriózně inkasovanou branku brala každopádně sportovně a na Twitteru ji oznámila s notnou dávkou humoru: