Pirueta a první gól v Serii A. Slovák Škriniar rozhodl o výhře Interu!

Inter Milán se ve 4. kole italské nejvyšší fotbalové soutěže představil na hřišti Crotone. Bezbrankový stav vydržel dlouhých 80 minut až do té doby, než zasáhl Milan Škriniar.

Dvaadvacetiletý stoper, který v létě přišel ze Sampdorie Janov za 23 milionů eur, využil v závěru duelu zmatky v domácí obraně a po standardní situaci v 82. minutě poslal míč za záda brankáře Alexe Cordaze:

Pro Škriniara to byl zároveň premiérový gól v italské Serii A.

Definitivu dal výsledku 2:0 v nastaveném čase chorvatský křídelník Ivan Perišič.

Inter v novém ročníku stále nezaváhal a průběžně se posunul na první příčku s úchvatným skóre 10:1. Crotone stále zůstává bez vstřelené branky na sestupových příčkách s jedním bodem.

Celý zápas Crotone vs. Inter (0:2) si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“17274925″]

Večer můžete sledovat souboj AS Řím vs. Verona:

[blog_program_info id=“17274931″]

Příprava na Arsenal? Podivný trénink Chelsea se stal hitem internetu!

Necid se blýskl v Evropské lize vítězným gólem. Měl by jít do základu i v derby se Spartou?

Derby SLAVIA vs. SPARTA na O2 TV Sport! Jak ho můžete sledovat i vy?