Olomouc si vychutnala Karvinou! Jak si talent Houska pohrál s celou obranou?

Nováček z Olomouce zažívá povedený start do ligy, když zvítězil v divokém zápase nad Karvinou 5:3.

Domácí vstoupili do zápasu katastrofálně a už v 10. minutě prohrávali 0:2. Svěřenci Jozefa Webera zbraně nesložili a vzmohli se na vyrovnání. Jejich defenziva ale prakticky neexistovala, čehož využil i David Houska.

Čtyřiadvacetiletý záložník s trochou štěstí přešel přes 3 hráče a z 11 metrů nekompromisně zakončil za záda Martina Berkovce:

Sigma v tu chvíli vedla 4:2.

V závěrečných minutách proměnil pokutový kop Lukáš Budinský a postaral se o třetí gól karvinského celku.

Konečné skóre uzavřel Tomáš Zahradníček, který neměl problém dorazit míč do prázdné branky.

Podívejte se na sestřih zápasu:

Olomouc se po vítězství minimálně do neděle posunula na druhé místo tabulky a bude čekat, jak dopadne derby pražských S.

[blog_program_info id=“17269316″]

V neděli pražské derby

Magnetem 7. kola HET ligy je nedělní pražské derby!

Derby Slavia vs. Sparta můžete sledovat na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal v neděli od 17:30!

[blog_program_info id=“17298951″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Derby SLAVIA vs. SPARTA na O2 TV Sport! Jak ho můžete sledovat i vy?

Derby v multidimenzi O2 TV Fotbal: Komentovat bude i populární LAVI

Necid se blýskl v Evropské lize vítězným gólem. Měl by jít do základu i v derby se Spartou?