Přichází druhá řada reality show OKTAGON! Kteří bojovníci tvoří český tým?

[blog_program_info id=“17348250″]

Každé pondělí od 21 hodin na O2 TV Sport se fanoušci dočkají pokračování úspěšně československé reality show OKTAGON, kterou v loňském roce ovládl slovenský bijec Gábor Boráros.

Celá show se bude opět věnovat stále populárnějšímu smíšenému bojovému umění (MMA), které se řadí mezi vůbec nejtvrdší a nejkomplexnější sporty na světě. Diváci se můžou těšit na zcela nové tváře, které se představí v tradiční pyramidě. Do semifinále postoupí dva nejlepší z každého týmu a následný vrchol proběhne 12. listopadu na závěrečném galavečeru v Bratislavě. Jedinou změnou bude zápasová váha, která byla nově stanovena do 84 kg.

[fve]https://youtu.be/eVNAKJv8hrc[/fve]

„Můžu prozradit, že nás v osmi dílech čekají silné příběhy, napínavé situace a samozřejmě obdivuhodné výkony. Velkým lákadlem je také tým trenérů, tam se představí skutečné osobnosti bojových sportů,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Legendy české i slovenské scény. Tak se dá charakterizovat složení obou trenérských týmů. Za Čechy bude koučovat Petr Macháček, ikona českého thaiboxu a MMA, známý trenér a motivátor. Jeho parťákem se stal Karlos Vémola, elitní MMA zápasník, který se jako historicky první Čech probojoval do nejprestižnější organizace UFC.

Na slovenské straně pak bude působit charismatický Ilja Škondrič, jehož diváci znají již z první sérii. Po jeho boku pak stojí hvězdný Attila Végh, bývalý šampion organizace Bellator. Dokáží Češi i s pomocí legendárních trenérů konečně Slováky porazit?

A kdo patří mezi hlavní hrdiny druhé série reality show OKTAGON?

Český tým

OKTAGON Výzva II. Český tým

Michal Kotalík (3-3) je odchovancem Junior MMA Nymburk a do střední váhy přichází z polotěžké kategorie. Mohli jsme ho vidět na prvním galavečeru OKTAGON, kde dokázal zdolat Pavla Langera na KO už v prvním kole.

Ondřej Raška (7-3) je zástupcem Jetsaam gym Brno a rovněž patří ke zkušenějším bojovníkům. Nebezpečný je hlavně na zemi, kde všechny svoje výhry zaznamenal ukončením pomocí tzv. submission.

Pavel Salčák (0-0) je nováčkem na profesionální scéně MMA, ale určitě ne na scéně bojových sportů. Svěřenec Andrého Reinderse se stal amatérským šampiónem České republiky v thajském boxu.

Pavel Simandl (0-0) je dalším bojovníkem Andrého Reinderse, který si v show odbude profesionální debut. Simandl se dosud prosazoval především jako řecko-římský zápasník, i proto bude jeho předností boj na zemi. Mimo toho má český bojovník za sebou velmi zajímavý životní příběh, který chytí za srdce nejednoho diváka.

[fve]https://youtu.be/Snzttn6swmA[/fve]

Za slovenský tým bude bojovat zkušený zápasník Tomáš Bolo (4-4), Patrik Grunner (3-2),Radovan Úškrt (2-1) nebo papírový favorit, dosud neporažený Samuel Krištofič (7-0).

„Po roce je tady nová šance pro všechny účastníky změnit své životy. Každý má svou vlastní motivaci, každý je v reality show z jiných důvodů, ale všichni mají jedno společné, čeká je největší výzva kariéry a uspět může pouze jeden,“ prohlásil Ondřej Novotný, známý moderátor a komentátor, který společně s Pavolem Nerudou patří mezi tvůrce celé reality show.

OKTAGON půjde sledovat přes O2 TV Sport na den za 69 Kč, kde reality show uvidíte v prohlížeči nebo v aplikaci O2 TV na mobilu či tabletu.

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

[blog_program_info id=“17348250″]

Foto: O2 TV Sport  (tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru