Arsenal v EL řešil maléry: Jak Ospinův výlet úžasně potrestal Córdoba?

Úvodní zápas Arsenalu v Evropské lize proti 1. FC Köln začal kvůli problémům s německými fanoušky před stadionem s hodinovým zpožděním.

Podívejte se na řádění chuligánů před stadionem:

Nejen pořadatelé však museli řešit nečekané problémy – samotní hráči londýnského klubu byli během první půle v pořádném maléru!

Brankář David Ospina se totiž vydal na výlet z pokutového území, aby zneškodnil brejk soupeře. Náhradník Petra Čecha ale předvedl velmi nedůrazný odkop, který nepřeletěl ani půlicí čáru.

Míč se dostal k Jhonu Córdobovi a Kolumbijec vyběhnutého Ospinu překonal úžasnou ranou ze 40 metrů:

Sánchez nádherně rozhodl

Po změně stran se už Arsenal probral – za obratem zavelel Sead Kolašinac. Vítězný gól pak nádherně vstřelil Alexis Sánchez:

Gólovou tečku za zápasem pak napsal Héctor Bellerín a Arsenal si připsal výhru 3:1.

[blog_program_info id=“17222988″]

Ostrá zkouška na půdě Chelsea

Víkendový zápas Kanonýrů v Premier League na půdě Chelsea můžete v pondělí shlédnout na stanici O2 TV Fotbal: