Liga mistrů: Ronaldo se vrátil proti APOELu velkolepě! Fanoušci Spartaku stříleli po rozhodčím!

Portugalský snajpr Cristiano Ronaldo se musel těšit na zápas Ligy mistrů s APOELem jako malý kluk. Proti soupeři, který v předkole přešel přes pražskou Slavii, ukázal, jaký hlad po gólech, má a už po 12 minutách využil Baleovu přihrávku. Druhou branku přidal po změně stran z pokutového kopu. Pohodlné vítězství Realu Madrid pojistil po rohu nůžkami Sergio Ramos.

[blog_program_info id=“17197053″]

Parádní bitva na Anfieldu

Úchvatný zápas sehráli Liverpool a Sevilla na Anfieldu. Domácí Reds prohrávali už od 5. minuty po hrubici obránce Lovrena. Trefil se Ben Yedder. Domácí ale do půle otočili brankami Firmina a Salaha, navíc Roberto Firmino zahodil penaltu.

Po přestávce za to zaplatili. Sevilla ale nejdřív přišla o trenéra Berizza, jenž musel na tribunu kvůli nesportovnímu chování, když nechtěl podat při autu míč Gomezovi.

Hostům se ale i bez kouče podařilo se vyrovnat. Po spolupráci s Luisem Murielem si luxusně přebral míč Joaquín Correa a zavěsil.

[blog_program_info id=“17197479″]

Fanoušci Spartaku stříleli po rozhodčím

Hodně zajímavé věci se děly i v méně atraktivních zápasech. Fanoušci Spartaku Moskva si neudělali vůbec dobrou reklamu ve slovinském Mariboru. Dokonce se pokusili „spáchat atentát“ na hlavního rozhodčího. Tahle světlice mohla napáchat pořádnou škodu!

Rusové nakonec ve Slovinsku ztratili body za remízu 1:1. Na vedoucí trefu Samedova odpověděl pět minut před koncem Bohar.

[blog_program_info id=“17197054″]

Výsledky středečních zápasů Ligy mistrů:

Porto – Besiktas 1:3 (21. Tošič vl. – 13. Talisca, 28. Tosun, 86. Babel)

Feyenoord – Manchester City 0:4 (2. a 63. Stones, 10. Agüero, 25. Gabriel Jesus)

Liverpool – Sevilla 2:2 (21. Firmino, 37. Salah – 5. Ben Yedder, 72. Correa)

Maribor – Spartak Moskva 1:1 (85. Bohar – 59. Samedov)

RB Lipsko – Monaco 1:1 (33. Forsberg – 34. Tielemans)

Real Madrid – APOEL 3:0 (12. a 51. z penalty Ronaldo, 61. Ramos)

Šachtar – Neapol 2:1 (15. Taison, 58. Ferreyra – 72. Milik z pen.)

Tottenham – Dortmund 3:1 (4. Son, 15. a 60. Kane – 11. Jarmolenko)

Sledujte v neděli derby Slavia – Sparta na O2 TV Sport! Studio začíná v 17:30.

[blog_program_info id=“17298951″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Derby SLAVIA vs. SPARTA na O2 TV Sport! Jak ho můžete sledovat i vy?

Sestřihy Ligy mistrů: Velká show Paříže a Chelsea, Messiho zlomené prokletí i úderný Manchester United

Šílenost! Mbappého při Lize mistrů napadl fanoušek! Měli by Celtiku zavřít stadion?