Úžasné trio PSG rozcupovalo Celtic, Suchý s Vaclíkem nezastavili rozjetý Manchester United

Hvězdné trio Paris Saint Germain ukázalo, že francouzská liga není jediná soutěž, kde dokáže trhat soupeře na cucky. Edinson Cavani podpořený miliardovými nákupy Neymarem a Kylianem Mbappém, to je síla, která si dokonale podmanila glasgowský Celtic Park.

[blog_program_info id=“17197044″]

Zelenobílá obrana zkolabala už v prvním poločase! Jako první se trefil po přihrávce Adriena Rabiota Neymar nekompromisní ranou pod břevno.

Jako druhý přišel na řadu Mbappé. Neymar krásně vrátil do ohně centr ze strany. Cavani sice promáchl, záda mu však jistil nový parťák, který z blízkosti již neměl problém a navýšil na 2:0.

Třetí do party Cavani se dočkal těsně před poločasem z penalty, pomyslný útočný trojúhelník měl splněno. Tohle trio čeká úžasná budoucnost!

Cavani navíc připojil ještě další gól ve druhé půli. Jednu branku si také nešťastní Skotové dali sami. Porážka 0:5 je pro ně nejhorší domácí debakl v historii Ligy mistrů.

Suchý s Vaclíkem dostali trojku na Old Trafford

Do hry vstoupili také dva čeští zástupci v dresu švýcarské Basileje. Obránce Marek Suchý a brankář Tomáš Vaclík nechyběli v základní sestavě na Old Trafford. Rozjetý Manchester United se jim ale zastavit nepodařilo.

Basilej kapitulovala na ostrovech stylově po centrech. Už v prvním poločase našel Ashley Young dobře viditelnou hlavu Fellainiho a ten zavěsil.

Po přestávce po dalším pasu do vápna Suchý neuhlídal Romelu Lukakua. Skóre do konečné podobn přetvořil krátce před koncem, tentokrát už po přízemní přihrávce Marcus Rashdford.

[blog_program_info id=“17197467″]

Výsledky úterních zápasů:

AS Řím – Atlético Madrid 0:0

Barcelona – Juventus 3:0 (45. a 69. Messi, 56. Rakitič)

Bayern – Anderlecht 3:0 (12. Lewandowski, 65. Thiago, 90. Kimmich)

Benfica – CSKA Moskva 1:2 (50. Seferović – 63. Vitinho z pen., 71. Žamaletdinov)

Celtic – PSG 0:5 (40. z pen. a 85. Cavani, 19. Neymar, 34. Mbappé, 83. Lustig vl.)

Chelsea – Karabach 6:0 (5. Pedro, 30. Zappacosta, 55. Azpilicueta, 71. Bakayoko, 76. Batshuayi, 82. Medvedev vl.)

Manchester United – Basilej 3:0 (35. Fellaini, 53. Lukaku, 84. Rashford)

Olympiakos – Sporting 2:3 (89. a 90. Pardo – 2. Doumbia, 13. G. Martins, 43. B. Fernandes).

Ligu mistrů můžete na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal sledovat i ve středu. K vidění budou 4 přímé přenosy, všechny s českým komentářem.