Coquelinovi se po „zastřelení“ smáli! Co se vyklubalo z nejkomičtější simulace všech dob?

Zápas mezi Arsenalem a Bournemouthem konečně alespoň částečně uspokojil příznivce Gunners, když svěřenci Arséna Wengera přesvědčivě zvítězili 3:0.

Na chvíli fanoušky pobavila i na první pohled komická vložka Francise Coquelina.

Francouzský záložník londýnského Arsenalu přišel do hry až ve druhém poločase, když nahradil Aarona Ramseyho.

Osm minut před koncem Coquelin výtečně vystihl přihrávku soupeře a vyrazil do protútoku. Zi ničeho nic sebou však s sebou plácl o zem, jako by dostal kulku do zad. Jedna z nejvtipnějších simulací v historii?

„Coquelinův pád vypadal komicky.“

„Policie zahájila vyšetřování poté, co byl Francis Coquelin zastřelen na Emirates stadium.“

„Coquelin byl na Emirates střelen sniperem do nohy. Zotavuje se dobře.“

Realita však byla úplně jiná! Coquelin si totiž přivodil zranění stehenního svalu, které bylo příčinou jeho pádu. Zápas proti Bournemouthu musel Arsenal dohrát v deseti a bez 26letého Francouze se bude muset obejít i v dalších zápasech. „Má problém se stehenním svalem. Nevím, jak zlé to je, ale příští týden určitě hrát nebude,“ řekl na tiskovce po zápase manažer Arséne Wenger.

Sestřih zápasu:

Stanice O2 TV Fotbal v neděli vysílá přímý přenos šlágru rakouské bundesligy RB Salcburk – Rapid Vídeň:

[blog_program_info id=“17168659″]

V úterý a ve středu startuje na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal Liga mistrů. Přímým přenosem odvysílají obě stanice celkem 8 zápasů, z těch zbývajících uvidíte komentované sestřihy.