Fanoušci Liverpoolu jsou u vytržení! Takhle pálí jejich budoucí akvizice

Hodně fanoušků se v létě divilo, když Liverpool toužil po útočníkovi bundesligového Lipska Nabym Keitovi tak mocně, že za něj neváhal vysázet 48 milionů liber (1,37 miliardy korun) a k tomu byl ještě ochotný počkat do příštího léta.

O to pečlivěji teď budou sledovat jeho výkony v německé lize. A v pátek v zápase Lipska na hřišti Hamburku Keita naznačil, proč o něj anglický Liverpool tolik stál.

Po téhle bombastické ráně si příznivci z Merseyside mnou ruce spokojeností.

Keitův gól poslal účastníka Ligy mistrů v Hamburku v 67. minutě do vedení 1:0. Vítězství hostů potvrdil za dalších 8 minut druhou brankou německý reprezentant Timo Werner.

Fotbalisty Liverpoolu můžete sledovat v Lize mistrů na O2 TV Sport ve středu, kdy nastoupí proti Seville.

[blog_program_info id=“17197479″]

O2 TV Sport a O2 TV Fotbal přinesou z prvních dvou hracích dnů Ligy mistrů celkem 8 přímých přenosů a také sestřihy všech zbývajících zápasů.