Berdych neztratil ani set, Šafránek zanechal dobrý dojem. Kvitová slaví bleskový postup

Tomáš Berdych si pohlídal pohodlný postup do 2. kola US Open. V souboji s Ryanem Harrisonem měl otěže zápasu až na drobné výjimky pevně ve svých rukou.

Na úvod si sice jednatřicetiletý rodák z Valašského Meziříčí prohrál servis, první sadu přesto získal poměrem 6:4.

Také ve druhém setu sebral Berdych Američanovi dva servisy a zvítězil 6:2.

Ve třetí sadě přišla drobná komplikace, když Harrison dokázal dojít až do zkrácené hry. Tiebreak ale šel na konto českého tenisty v poměru 7:4.

Tomáš Berdych

Berdych zvítězil 6:4, 6:2 a 7:6. Zápas si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“16861660″]

Jediný český zástupce ve 2. kole mužské dvouhry dál změří síly s Ukrajincem Alexandrem Dolgopolovem.

Šafránek uhrál 7 gemů

Václav Šafránek předvedl při své grandslamové premiéře v hlavní soutěži sympatický výkon. S favorizovaným Grigorem Dimitrovem ale prohrál co se výsledku týká jednoznačně 1:6, 4:6 a 2:6.

Kateřině Siniakové se nepovedlo otočit souboj s Ukrajinkou Svitolinou a prohrála ve třech setech 0:6, 7:6 a 3:6.

Markéta Vondroušová prohrála vyrovnanou bitvu se Světlanou Kuzněcovou v tiebreaku rozhodujícího setu.

[blog_program_info id=“16861662″]

Kvitová zničila Cornet

Bitva 2. kola mezi Petrou Kvitovou a Francouzkou Alizé Cornet přinesla bleskový postup české tenistky. Favoritka se radovala z postupu po výsledku 6:1 a 6:2.