Petr Čech pod palbou! Fantasticky chytil gól Salahovi, pak dostal čtyři

Liverpool začal zostra. Už v 10. minutě měl na kopačce vedoucí gól Mohamed Salah, ale Petr Čech se vytasil s vynikajícím zákrokem:

V prvním poločase však ani skvělý výkon bývalého reprezentačního brankáře nestačil. V 17. minutě otevřel skóre Roberto Firmino a krátce před odchodem do kabin zvýšil na 2:0 senegalský záložník Sadio Mané.

Druhá půle byla pro Arsenal opravdovou noční můrou. Na branku Lorise Kariuse hostující fotbalisté vůbec nevystřelili. Naopak znovu inkasovali.

Na 3:0 zvýšil Salah a skóre na konečných 4:0 uzavřel Daniel Sturridge.

Ostudná porážka a hlavně výkon nezůstal na sociálních sítích bez odezvy. I přes obdržené čtyři kousky se paradoxně může říct, že Čech byl nejlepším hráčem Arsenalu.

Naopak tradičně to schytal lodivod londýnského celku Arséne Wenger, který do základu nepostavil Lacazetta a Kolasinace. Z hráčů byl pod největší palbou kritiky Mesut Özil.

„Mesut Özil je nejhorší z nejhorších. Bídný hráč. Nikdy mi neříkejte, že je dobrý. Špatný od té chvíle, co přišel.“

„V tomto zápase chybí tvůrci hry. Coutinho chybí nám a Özil chybí zdá se Arsenalu.“