Červená pro Griezmanna! Jak bláznivě se hvězda Atlétika nechala za minutu vyloučit?

Fotbalisté Atlétika Madrid si určitě představovali lepší start do nové sezóny. Na půdě nováčka z Girony pouze remizovali 2:2.

I když vzhledem k průběhu zápasu to byl vlastně zlatý bod. Atlético totiž v polovině prvního poločasu dostalo dva slepené góly, jejichž autorem byl ve 22. a 25. minutě Uruguayec Christian Stuani.

V 67. minutě pak přišli svěřenci trenéra Diega Simeoneho o největší útočnou hvězdu Antoina Griezmanna.

Francouzský forvard se nechal vyloučit během jediné minuty. Nejdřív dostal žlutou kartu za nafilmovaný pád, a hned potom za nevybíravé protesty rovnou červenou. Podle sport.es měl Griezmann rozhodčímu Martínezovi Munuerovi říct, že je „cagón“, což se překládá jako blázen, či posera.

Žhavé vršovické derby: Slávisté si kradli šance, oba týmy chtěly penaltu! Pískali byste?

Děsivá srážka! Fillo poslal ze hry brankáře Vaška a Baníku pokazil hollywoodský scénář

Hvězda Barcelony za 40 milionů dala sotva 3 žongly! Internet je v křečích, vysmála se i legenda Stoičkov!

Atlético však i o deseti dokázalo nepřízeň osudu zvrátit. Dvanáct minut před koncem snížil na 1:2 Angel Correa a v 85. minutě vstřelil vyrovnávací branku José Maria Gimenez.

Celý sestřih:

Nenechte si na O2 TV Sport ujít odvetu play off kvalifikace Ligy mistrů Slavia – APOEL (středa, 20.00)!