Zázrak z Liberce! Jak 18letý nový supertalent Graiciar sejmul dvěma góly Mladou Boleslav?

Ligu dostal ochutnat už v minulé sezóně na jaře. Letos zatím stihl jen 45 minut ve vyhecovaném mači se Spartou. Proti Mladé Boleslavi byl poprvé v základní sestavě a hned na sebe pořádně upozornil.

[blog_program_info id=“16569468″]

Teprve 18letý útočník Liberce Martin Graiciar byl po zásluze vyhlášen hvězdou zápasu. Ambiciózní Středočechy pomohl skolit hned dvěma góly a zásadní měrou tak přispěl k vysokému vítězství Slovanu 3:0.

Poprvé na sebe strhl pozornost člen bronzového týmu z ME do 19 let na konci prvního poločasu. V 39. minutě si našel na zadní tyči centr z rohu od Romana Potočného a snadno vstřelil premiérový ligový gól.

Spolupráce s Potočným pak ještě jednou zafungovala ve druhém poločase, kdy si Graiciar naběhl za obranu a zakončil jako mazák.

Žhavé vršovické derby: Slávisté si kradli šance, oba týmy chtěly penaltu! Pískali byste?

Děsivá srážka! Fillo poslal ze hry brankáře Vaška a Baníku pokazil hollywoodský scénář

Hvězda Barcelony za 40 milionů dala sotva 3 žongly! Internet je v křečích, vysmála se i legenda Stoičkov!

Zrodila se nová hvězda? Možná! Na tuhle si ale zájemci musejí nechat zajít chuť. Už po úspěšném Euru devatenáctek se totiž Graiciar upsal italské Fiorentině. Na severu Čech by měl ale zůstat až do konce sezóny na hostování.

Večer velkých poprvé ale ještě nebyl u konce. Nečekaně hladkou výhru pečetil svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Filip Havelka, který v Liberci hostuje pro změnu z pražské Sparty.

Nenechte si v pondělí ujít další díl unikátní fotbalové talkshow TIKI-TAKA:

[blog_program_info id=“16604140″]

Ve středu večer pak O2 TV Sport nabízí přímý přenos odvety play off kvalifikace o Ligu mistrů Slavia – APOEL.