Historický moment v bundeslize! Bayernu daroval penaltu rozhodčí vzdálený 570 kilometrů!

Bavorský klub se musel v prvním ligovém utkání proti Leverkusenu obejít bez řady opor a možná proto dostali příležitost třeba Niklas Süle nebo Corentin Tolisso. Obě nové akvizice navíc skórovaly a poslaly Bayern do brzkého vedení 2:0.

Historický moment pro bundesligu přišel ve druhém poločase, jehož začátek se o pár minut opozdil kvůli silné bouřce, která se prohnala nad Mnichovem. I vinou menšího zdržení byli fanoušci hladoví na góly.

A nemuseli čekat dlouho. V 51. minutě Robert Lewandowski po kontaktu se soupeřem upadl, ale sudí zůstal v klidu a ve hře se pokračovalo.

Do situace však vstoupil poprvé v historii bundesligy videorozhodčí, který se přitom nacházel 570 kilometrů od stadionu v bundesligovém centru v Kolíně nad Rýnem.

A tak byla dodatečně nařízena penalta pro Bayern a Charles Aránguiz dostal žlutou kartu. Hotovo bylo během 40 vteřin! Vzorová práce!

Bitva o Vršovice je tu! Proč je Bohemians – Slavia nejlepší z malých pražských derby?

Sebrali Spartě další regulérní gól? Stál Lafata proti Slovácku v ofsajdu?

Nevídaná situace v Německu! Za brankáře zaskočil fanoušek! Jak kuriózně vyřešil situaci rozhodčí?

Sám faulovaný Robert Lewandowski pak penaltu bezpečně proměnil.

Hosté z Leverkusenu se už zmohli jen na kosmetickou úpravu skóre zásluhou Mehmediho a z Allianz arény si odvezli porážku 3:1.