Děsivá srážka! Fillo poslal ze hry brankáře Vaška a Baníku pokazil hollywoodský scénář

Ostravskému Baníku se vstup do sezony vydařil na výbornou. Po výhře nad Brnem a remíze se Slavií však přišlo vystřízlivění na hřišti Slovácka, kde Ostrava prohrála 2:5.

Proti Teplicím si chtěli Slezané doma napravit reputaci, ale bláznivý zápas nakonec nevyhráli.

První poločas byl z pohledu Baníku děsivý. Už ve 30. minutě prohrávali 2:0 po brankách Jana Rezka a Davida Vaněčka.

To ale ještě nebylo všechno. V 36. minutě se do šance řítil Martin Fillo. Tu mu ale včasným vyběhnutím zmařil Petr Vašek, který se ale s teplickým hráčem nepříjemně srazil.

Hlavní sudí ihned povolal týmové lékaře. Osmatřicetiletý brankář zůstal dlouho ležet na zemi. Po několika minutách ošetření byl ostravský brankář odnesen pořadatelskou službou na nosítkách. Trenér Baníku Radim Kučera byl tak nucen do hry poslat Martina Šustra.

Možná že i tento moment stmelil domácí fotbalisty k tomu, aby bojovali za zraněného brankáře. Baník pak přivedli Dyjan de Azevedo, Robert Hrubý a Tomáš Mičola k fantastickému obratu na 3:2.

Hollywoodský příběh ale nakonec pokazil v 90. minutě vyrovnáním na 3:3, kdo jiný, než Martin Fillo.

Sestřih zápasu:

Ve druhém odpoledním utkání porazil Zlín na domácím hřišti Karvinou. Jedinou branku vstřelil ve druhém poločase Ubong Ekpai.

Nenechte si ujít ve středu odvetu na O2 TV Sport 4. předkola Ligy mistrů Slavia – APOEL (středa, 20.10)