Mertens nasměroval Neapol do Ligy mistrů! Nice dostalo dvě červené

V největším šlágru středečního programu zdolala Neapol soupeře z Nice. Hlavní zásluhu měl Dries Mertens, který hned ve 13. minutě otevřel skóre zápasu:

Ve druhé půli si Mertens došel pro faul a z penalty zvýšil Jorginho na konečných 2:0:

Nice dohrávalo v oslabení o dva vyloučené fotbalisty, když šli téměř současně pod sprchy Koziello a Pléa. Dvougólovou porážku tak může brát ještě docela pozitivně.

Dvě červené karty pro Nice:

[blog_program_info id=“16547012″]

Největší kanonádu středečního večera předvedl Celtic v souboji s Astanou. Kazachstánci si odvezli pětigólový debakl.

Sevilla zvítězila na půdě Başakşehiru 2:1.

Všechny tři zápasy si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“16505389″]

Olympiakos v závěru rozhodl o vítězství nad Rijekou 2:1 a stejným skóre zvítězil i Hapoel Be'er Sheva nad Mariborem.