Přísný trest pro Ronalda! Kolik dostal za strčení rozhodčího? Odveta s Barcelonou bude bez něj!

Celých pět zápasů si odpočine Cristiano Ronaldo po vyloučení v nedělním prvním zápase španělského superpoháru proti Barceloně.

Celé utkání si můžete pustit prostřednictvím O2 TV!

[blog_program_info id=“16505363″]

Portugalská hvězda přišla na hřiště až ve druhém poločase a vstřelila úžasný gól na 2:1 pro Real Madrid. Hned za dvě minuty byl ale Ronaldo vyloučen. Rozhodčí mu udělil druhou žlutou kartu za simulování, první přitom dostal Ronaldo za oslavné svlečení dresu při své brance.

ROZHOVORY: Přestřelka po Liberci! Sparťan Ben Chaim prý nadával lavičce Slovanu. Jaký kalibr měl vytáhnout Coufal?

Neymar poprvé za PSG: Gól a lahůdková asistence! Jak mu poděkoval Cavani?

Neuvěřitelné! Sparta v Liberci neudržela vedení proti devíti! Co na to řekl kouč Stramaccioni?

„Možná to nebyla penalta, ale žlutá karta pro Ronalda byla naprosto absurdní,“ zuřil trenér Realu Zinedine Zidane, jehož svěřenci zvládli i v deseti dovést zápas do vítězného konce a v nastaveném čase dokonce Marco Asensio přidal branku na 3:1.

„Měl jsem to daleko, ale vypadalo to, že Cristiano ztratil rovnováhu, než že by cokoliv předstíral,“ přisadil si kapitán Realu Sergio Ramos.

Zinedine Zidane. Foto: Reuters

Ve středeční odvetě (živě na O2 TV Sport od 22.55) se ale bude muset Zidane obejít bez Ronalda. Ten totiž ještě při odchodu ze hřiště strčil do hlavního rozhodčího a disciplinární komise to ocenila trestem na pět utkání.

Kromě superpoháru tak Ronaldo přijde i o ligové zápasy s La Coruňou, Valencií, Levante a Realem Sociedad San Sebastian.

Odvetu španělského superpoháru mezi Realem Madrid a Barcelonou můžete sledovat na O2 TV Sport ve středu od 22.55.

[blog_program_info id=“16547013″]

O2 TV Sport si můžete pořídit snadno také pouze na 24 hodin!

Více informací najdete ZDE

Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal vám v tomto týdnu nabídnou úvodní zápasy play off kvalifikace Ligy mistrů: