K superpoháru má blíž Real! Ronaldo rozhodl El Clásico, pak dostal červenou a strčil do sudího!

Naprosto exkluzivní podívanou přinesl první zápas španělského superpoháru mezi domácí Barcelonou a Realem Madrid. Hosté vyhráli 3:1 a do odvety, která se hraje ve středu (živě na O2 TV Sport od 22.55), si ponesou parádní náskok.

Celý zápas si můžete pustit prostřednictvím O2 TV!

[blog_program_info id=“16505359″]

Vlastenec Piquého a Suárezova pirueta

Góly padaly na Camp Nou až po přestávce. Nejdřív si výstavního vlastence vstřelil Gerard Piqué. Jen těžko byste hledali kurióznějšího střelce. Právě Piqué je totiž proslulý svými rýpanci do rivala na sociálních sítích.

To byl ale v podstatě jen předkrm před příběhy, které přinesly další branky.

Další díl své skokanské show totiž naplánoval na 76. minutu Luis Suárez. Rozhodčí uruguayskému forvardovi jeho skok okolo brankáře Keylora Navase zbaštil a nařídil penaltu, kterou ve vyrovnávací gól přetavil Lionel Messi.

Nejsrandovnější červená karta, co jste viděli? Za co vyloučili v MLS Brazilce Kaká?

Liberec jako Chelsea! Proti Spartě dostal dvě červené karty za 2 minuty! Ale i v devíti vyrovnal!

Neymar poprvé za PSG: Gól a lahůdková asistence! Jak mu poděkoval Cavani?

Cristiano Ronaldo: z hrdiny padouchem za 2 minuty

Všechno ale překonala story okolo Cristiana Ronalda. Portugalský manekýn naskočil do zápasu z lavičky v 58. minutě.

V 80. vstřelil překrásnou ranou zpoza šestnáctky vítězný gól.

Jenže pro tentokrát se výlučně kladným hrdinou nestal.

Za další dvě minuty totiž při průniku do vápna upadl po souboji s Umtitim a hlavní rozhodčí nejenže neodpískal pro Real penaltu, ale Ronaldovi ukázal druhou žlutou kartu a vyloučil ho. Tu první dostal Portugalec po své brance za svlečení dresu a kulturistickou oslavu.

Cristiano Ronaldo. Foto: Reuters

Ronaldo tak s jistotou nebude hrát odvetu a s velkou pravděpodobností si nezahraje ani v úvodních zápasech španělské ligy, protože do rozhodčího ještě při odchodu ze hřišti strčil. Trest na jediné utkání by tak byl velkým překvapením.

Cristiano Ronaldo dostal červenou kartu v El Clásiku proti Barceloně. Foto: Reuters Cristiano Ronaldo dostal červenou kartu v El Clásiku proti Barceloně. Foto: Reuters Cristiano Ronaldo dostal červenou kartu v El Clásiku proti Barceloně. Foto: Reuters

Takhle pálí „pan Kokeš“! Podívejte se na nádherný gól Ondřeje Vaňka za Ufu!

Rooneyho královský návrat! Stoke dal krásný gól a mohutně slavil!  Co pak poslal na Twitter?

30 vteřin a dost! Za co dostal Tomáš Kalas červenou kartu hned v 1. minutě?

Trofej přiblížil Asensio

I v deseti lidech ale Real dokázal vedení udržet, ba co víc, ještě ho dokonce navýšil a významně se přiblížil se po vítězství v evropském superpoháru i k první španělské trofeji v sezóně.

Mohl za to Marco Asensio. Talentovaný mladík zakončil další brejk úchvatnou pumelicí pod břevno Ter Stegenovy branky.

Sestřih utkání:

Ani dvougólový náskok ale nedává před odvetou Realu jistotu. Dokáže Barcelona ještě na Santiago Bernabeu rivala pozlobit? Nebo nahrazování Neymara, který už střílí góly za PSG, bude složitější, než si byli ochotni Katalánci připustit?

Sledujte duel Real Madrid – Barcelona na O2 TV Sport ve středu od 22.55!