Ouha! Plíškové proteklo semifinále v Torontu mezi prsty! Jak krutě ztratila výhru?

Karolína Plíšková začala duel s Caroline Wozniacki ve velkém stylu. V prvním setu vedla už 5:1, jenže častá přerušení kvůli dešťovým přeháňkám ji vyhodily z rytmu.

Česká světová jednička Nakonec ztratila úvodní dějství v poměru 5:7, což se nakonec ukázalo být důležitým faktorem.

Od druhého setu byl totiž zápas velmi vyrovnaný. Plíšková ho zvládla v napínavém tiebreaku, vynutila si rozhodující sadu a na oslavu si pořádně zakřičela.

Nadal i přes porážku pobavil Montreal! Jak vystrašil a posadil na zadek kameramana?

Del Potro uchvátil Montreal úžasným lobem zády k síti! Jak šokoval bratry Bryanovy?

Plíšková a Šafářová prošly v Torontu do čtvrtfinále. Strýcové zazpíval rumunský kanár. Přenosy sledujte na O2 TV Sport a O2 TV Tenis

Pořádné drama nabídl i třetí set. Plíšková jako první sebrala soupeřce servis a dostala se do vedení 4:2. Jenže náskok se jí udržet znovu nepovedlo. Dánka vyhrála následně čtyři gemy v řadě a po vítězství 6:4 se radovala z postupu.

Poslední úder Plíškové při mečbolu navíc zastavila jen těsně páska.

Přenosy z turnaje v Torontu můžete sledovat na O2 TV Tenis také v sobotu.