30 vteřin a dost! Za co dostal Tomáš Kalas červenou kartu hned v 1. minutě?

Pro českého reprezentačního obránce Tomáše Kalase skončilo utkání proti Readingu velmi předčasně. Vlastně dřív než pořádně začalo.

Uběhla pouhá půl minuta, když Kalas jako poslední hráč Fulhamu chyboval v rozehrávce a nedovoleně zastavil pronikajícího forvarda domácích Mo Barrowa. Rozhodčí byl nekompromisní – červená!

[blog_poll_start][poll id=“717″][blog_poll_end]

Kalas, který je ve Fulhamu na hostovaní z Chelsea, tak „napodobil“ hned dva hráče Blues – Gary Cahill a Cesc Fabregas se dnes nechali vyloučit v zápase prvního kola Premier League a svěřenci Antonia Conteho tak podlehli Burnley 2:3! Cahill byl dokonce vyloučen už ve 14. minutě. Na Kalase ale neměl!

Celý Fulham nakonec dopadl o něco lépe než Chelsea. I v deseti lidech vyválčil bod za remízu 1:1, přestože prohrával.

Tragický start Chelsea! Schytala trojku od Burnley, dohrávala v devíti! Poškodil ji sudí?
Poláci dali nejsměšnější gól nové sezóny, pak ale ukázali obdivuhodné fair play!
Van Kessel urazil Zlín! Nechtěl jsem hrát na vesnici! Co ještě řekl v rozhovoru v Anglii?

Někteří fanoušci podotkli, že by Kalas měl své spoluhráče za heroický výkon v 10 lidech jednoznačně pozvat na pivo…